Brazilský keratin

KERATIN – Revoluční ošetření vlasů na bázi přírodního kreatinu, který navrátí vlasům krásu, lesk a perfektní hebkost na dotek. Okamžitý výsledek po použití!

Keratin je velmi charakteristický pro oživení všech typů vlasů bez změny struktury vlasů, a je možné jej bezpečně aplikovat i na vlasy, které byly barvené, trvalené nebo melírované. Keratin se skládá z vyhlazujícího krému, šampónu a finálního séra (produkty aplikované pouze profesionálním kadeřníkem). Žádný z těchto produktů neobsahuje formal nebo formaldehyd, ba dokonce ani povolenou normu, která je 0,2%. Vyhlazovací krém obsahuje hlavně kreatin a to více než 80%, získaný hydrolýzou kreatinu z vlny australských ovcí.

Co je KERATIN?

Keratin je rehydratační ošetření s liftingem. Pomáhá vyhladit vlasy bez poškození, protože neobsahuje formol ani formaldehyd, obnovuje vlasy prostřednictvím přírodního keratinu až do vnitřku vlasů, vyživuje je a hloubkově posiluje. Jeho výsledek je skvělý a výjmečný, protože pomáhá nejen vyhladit vlasy, ale navíc jim přináší lesk a hebkost. Molekuly přírodního keratinu pronikají z vnitřku kůry vlasové pokožky, zlepšují a obnovují její kvalitu.

CENÍK

  • Krátké vlasy: 600 – 900 Kč (podle hustoty vlasů)
  • Polodlouhé vlasy: 900 – 1300 Kč (podle hustoty vlasů)
  • Dlouhé vlasy: 1300 – 1800 Kč (podle hustoty vlasů)

KONTAKT

Žďárského 197,
Třebíč 674 01
(1.p. autosalonu Peugeot)

+420 775 635 635
info@msstyle.cz

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.